Przyjemne z Pożytecznym. Grupowy kurs Business English.

Chcesz mówić więcej i lepiej po angielsku w pracy?

Dołącz do kursu Przyjemne z Pożytecznym

czyli mojego wyjątkowego kursu grupowego Business English, w którym rozgadasz się, poznasz masę biznesowego słownictwa, poćwiczysz pisanie maili, wykorzenisz najczęstsze błędy i wreszcie poczujesz, że angielski jest dla Ciebie furtką. A nie barierą.

W tej chwili wszystkie miejsca są zajęte. Ale nie martw się! Na pewno będą nowe grupy. Zapisz się na listę zainteresowanych. Dzięki temu dostaniesz cynk jako pierwsza, kiedy będzie ruszała nowa grupa.

Jeśli chcesz…

rozgadać się i wreszcie poczuć się swobodnie, kiedy masz się odezwać po angielsku

poszerzyć słownictwo, żeby umieć się lepiej wysłowić i lepiej rozumieć innych w pracy

✅ mieć regularne okazje do używania i szlifowania Business English, żeby wreszcie nabrać pewności siebie (w mowie i w piśmie!)

ogarnąć swój angielski i wreszcie swobodnie go używać

…to czytaj dalej, bo mam coś dla Ciebie 👌

Idę o zakład, że przynajmniej raz pomyślałaś sobie coś w stylu:

“Z dobrym angielskim byłoby mi w pracy o niebo łatwiej”.

Nie czarujmy się – taka jest prawda.

Jeśli pracujesz w korpo, angielski to Twoja codzienność. A jeśli dopiero chcesz pracować w korpo, to tym bardziej potrzebujesz języka LENGŁYDŻ.

Pewnie widziałaś to na własne oczy sto razy: 90% ofert pracy, które przeglądasz, mają wpisane w wymaganiach angielski na poziomie min. B2.

Płynny angielski otwiera wiele drzwi. Bez dwóch zdań. Nie chodzi o perfekcję. Chodzi o to, żeby mieć wprawę i się nie bać.

Na studiach myślałam, że dobry angielski to żadne wielkie „halo” w dzisiejszych czasach. W pracy przekonałam się, że dobra znajomość angielskiego to ogromny zasób. O-GROM-NY. I mimo że angielskiego uczymy się w szkole latami, to wcale nie każdy jest z tym angielskim hop do przodu. A szkoda!

Bo wystarczy kilka tygodni w nowej pracy, żeby się wdrożyć, z grubsza poznać firmę i nauczyć się podstaw SAP-a, Excela czy czego tam potrzebujesz. Ale nauka angielskiego to nie kwestia jednego szkolenia. To długi, złożony proces. Dlatego angielski jest taki kluczowy na rynku pracy. Każdy oczekuje, że będziesz sobie z nim dobrze radzić.

Pracowałam w różnych korporacjach 7 lat i mam jedną ważną refleksję: to wcale nie jest tak, że trzeba śmigać na poziomie C1+, żeby dawać sobie radę z codziennymi mailami, spotkaniami i callami. Naprawdę.

Wystarczająco dobry angielski jest… wystarczająco dobry.

I pewnie masz wystarczająco dobry angielski, tylko go nie używasz. Większość klientek, które do mnie przychodzą, które dziewczyny teorię mają obcykaną. Sęk w tym, że potrzebują miejsca, w którym mogą swobodnie ćwiczyć to, co umieją i rozwijać się dalej.

Wiesz jak jest – trudno być pewną siebie w angielskim, jeśli praktycznie nie używasz tego języka.

I właśnie z tym chcę Ci pomóc.

Nie będzie Ci angielski dyktował kariery! Przy odrobinie chęci i zaangażowania każdy może czuć się w tym języku swobodnie. To kwestia ćwiczeń.

Tym sposobem powstał kurs Przyjemne z Pożytecznym.

To przestrzeń, w której dzielę się swoją wiedzą językową i korpo-doświadczeniem. Tutaj możesz przyjemnie, skutecznie i regularnie szlifować swój angielski. Pod moim okiem. Z moją pomocą. I – co najlepsze – w doborowym towarzystwie 👌

Zapraszam Cię na pokład kursu Przyjemne z Pożytecznym

To mój autorski, grupowy, konwersacyjny kurs Business English stworzony po to, żebyś miała dużo okazji do mówienia, żebyś poznała fajne nowe business-słówka, przećwiczyła pisanie maili i wykorzeniła najczęstsze błędy. Dzięki temu poczujesz się pewniej ze swoim angielskim w pracy.

👌 Dostaniesz ode mnie zadania do pracy własnej (ustne też!), żebyś miała duuużo kontaktu z angielskim

👌 Będziemy spotykać się w kameralnych grupach na Zoom, żebyś mogła mówić jak najwięcej

👌 Zadbam o regularne powtórki materiału, żebyś lepiej utrwaliła wszystko, czego się nauczysz w czasie kursu.

👌 Dostaniesz ode mnie zadania pisemne, do których dam Ci spersonalizowany feedback

Koniec z uczeniem się angielskiego z doskoku.

Dołącz do kursu, który pomoże Ci regularnie pracować nad lepszym angielskim.

Zostań częścią ambitnej grupy stworzonej specjalnie dla osób takich, jak Ty.

No dobra, a jak to działa?

Z grubsza tak:

A teraz szczegóły:

Kurs podzielony jest na 3-miesięczne cykle. Każdy nowy cykl to 10 spotkań krążących wokół tematów z obszaru Business English.

Spotykamy się raz w tygodniu i skupiamy się na mówieniu. Ale kontaktu z angielskim masz o wiele więcej.

Jak to? Co tydzień masz zadania do wykonania przed zajęciami – czasem to przeczytanie jakiegoś artykułu albo tekstu mojego autorstwa, czasem to obejrzenie video. ZAWSZE w towarzystwie dodatkowych zadań, dzięki którym całe Twoje czytanie i oglądanie jest maksymalnie efektywne. Dam Ci też fiszki z przydatnymi słówkami i od czasu do czasu praktyczne zadania z gramatyki.

Spotykamy się raz w tygodniu na Zoom.

Co się dzieje na takim spotkaniu? Najpierw jest rozgrzewka i przypomnienie tego, czego nauczyłaś się ostatnio. Potem pracujecie w parach i małych grupach. Są dyskusje, praca w parach, symulacje spotkań, mini-wyzwania. Wszystko kręci się wokół mówienia i ćwiczenia słownictwa bo wiem, że na tym Ci najbardziej zależy.

Na spotkaniu na żywo jestem cały czas z Wami (wiadomo!). Pomagam na bieżąco, podpowiadam, robię notatki, moderuję dyskusję, pilnuję czasu.

Przyznaję się bez bicia – to moja ulubiona część kursu! 💚

Ostatnie minuty spotkania poświęcamy na feedback.

Błędy to piękne chwile 🫶 I najszybsza droga do lepszego angielskiego. Dlatego pod koniec naszego spotkania przybijamy im piątkę z uśmiechem 😉

Podsumowujemy, co można było powiedzieć lepiej (i jak). Wspólnie omawiamy ewentualne problematyczne zakamarki językowe. Merytorycznie i na luzie, zero stresów, ocen i wytykania palcem.

Są też powtórki.

Każde piąte i dziesiąte spotkanie poświęcamy na podsumowanie i powtórzenie tematów z ostatnich tygodni. Zapewniam dodatkowe ćwiczenia przed spotkaniem i na żywo.

Powtórki (i nauka na błędach) to klucz do trwałych językowych sukcesów. Serio!

A co z pisaniem? Każda lekcja zawiera jedno zadanie. Spokojnie, nie będę Ci zadawała esejów na 3 strony. To będą krótkie zadania – mail, dialog, czasem kilka zdań na dany temat.

Dzięki regularnemu pisaniu jeszcze lepiej utrwalasz to, czego nauczyłaś się w danym tygodniu. Szansa, że wykorzystasz świeżo zdobytą wiedzę w praktyce wzrasta diametralnie.

Dostaniesz ode mnie spersonalizowany feedback do Twojego tekstu, dzięki czemu z każdym kolejnym zadaniem jest Ci coraz łatwiej pisać sprawnie, zgrabnie i poprawnie. Postępy widać jak na dłoni.

Kto za tym wszystkim stoi?

Ja, czyli Alicja. Z wykształcenia tłumaczka i nauczycielka, z doświadczenia pracownica warszawskich korporacji, w których pracowałam 7 owocnych lat na przeróżnych stanowiskach – od obsługi klienta, przez finanse i windykacje, aż po reklamacje faktur i usprawnianie procesów w firmie.

Jestem założycielką FURTKI, czyli prawdopodobnie najbardziej wyluzowanej szkoły biznesowego angielskiego, w której sprowadzam poważny Business English na ziemię.

W moich kursach na co dzień pokazuję Klientkom swobodniejsze oblicze Business English. Pomagam też przełamać się w angielskim i ruszyć z nim do przodu tak, żeby angielski nie był dla nich barierą na rynku pracy, a stał się – właśnie tak! – furtką. 

W pracy uwielbiam luz, kreatywność i niesztampowe podejście. Te cechy cenią sobie moi dotychczasowi Klienci, więc jeśli też tak masz – zapewne się dogadamy 😉

Czas rozhulać też Twój angielski. Jak słowo daję – to kurs, na który sama bym się chętnie wybrała! Ale na wszelki wypadek sprawdźmy, czy Przyjemne z Pożytecznym to kurs, którego szukasz:

❌ Jeśli nie pracujesz w korpo i się do korpo nie wybierasz, to ten kurs przyda Ci się jak psu widelec. Czyli wcale. Odradzam.

❌ Jeśli wystarczy Ci to, jak mówisz i nie zależy Ci na tym, żeby Twój angielski szedł do przodu, to Przyjemne z Pożytecznym NIE jest dla Ciebie.

❌ Jeśli potrzebujesz kursu od podstaw, to to NIE jest kurs dla Ciebie. Przyjemne z Pożytecznym to kurs, na którym masz wreszcie mówić po angielsku (a nie tylko się go uczyć).

❌ Jeśli nie masz zamiaru inwestować w swój angielski ani czasu, ani pieniędzy, ani energii, bo czekasz na cud lingwistyczny z Duolingo, to Przyjemne z Pożytecznym NIE jest dla Ciebie. (Żeby było jasne: Duolingo jest spoko, ale jak chcesz mówić, to musisz MÓWIĆ – i kropka).

❌ Jeśli nie lubisz pracy nawet w najfajniejszej grupie, to Przyjemne z Pożytecznym NIE jest dla Ciebie.

❌ Jeśli szukasz kursu skupionego na konkretnej branży, to Przyjemne z Pożytecznym NIE jest dla Ciebie. Bazujemy na tematach „ogólnobiznesowych”.

❌ Jeśli szukasz typowego kursu Business English, na którym pracujesz z podręcznikiem, to Przyjemne z Pożytecznym NIE jest dla Ciebie. Nie będzie tutaj słuchanek, czytanki będziesz robiła w domu, a na lekcji szlifujemy słownictwo i mówienie.

✅ Ale jeśli jesteś gotowa wziąć odpowiedzialność za swój angielski, zainwestować czas i energię w to, żeby wreszcie się rozgadać i ruszyć z miejsca

✅ Jeśli już masz niezły angielski (okolice poziomu B2), ale szukasz przestrzeni, gdzie mogłabyś mówić więcej i lepiej….

✅ Jeśli chcesz, żeby ktoś czuwał nad tym, jak Ci idzie mówienie i pisanie w języku Szekspira…

✅ Jeśli  pracujesz lub chcesz pracować w międzynarodowej korporacji i chcesz się tam swobodnie dogadywać bez zbędnych ceregieli…

✅ Jeśli miałaś długą przerwę w nauce angielskiego i czujesz, że “zardzewiałaś”, a nie możesz sobie już pozwolić na zaniedbywanie tego tematu…

✅ Jeśli chcesz poszerzyć bazę biznesowego słownictwa, poćwiczyć pisanie po angielsku i przy okazji odgruzować trochę gramatykę

✅ Jeśli chcesz mieć regularny kontakt z angielskim i fajnymi ludźmi, a przy okazji motywację i fun z poszerzania horyzontów…

…to już przebieram nóżkami na samą myśl, że mogłabym Cię poznać i zaprosić do dołączenia do grupy kursowej!

Jedna ważna rzecz:

To nie jest kurs od podstaw i bardzo zależy mi na tym, żebyś na pewno poczuła się komfortowo w grupie. Ten kurs dedykuję osobom, które dużo wiedzą i rozumieją, ale brakuje im praktyki i miejsca, gdzie mogą szlifować angielski dalej. Dlatego jeśli jesteś zainteresowana, to umów się na bezpłatne, 30-minutowe spotkanie, na którym porozmawiamy o Twojej sytuacji i pomogę Ci określić Twój poziom językowy. Tym samym ustalimy, czy to dla Ciebie dobra inwestycja.

Jak się zapisać na takie spotkanie? To proste: 

1⃣ Kliknij przycisk “Umów się na rozmowę” poniżej.

2⃣ Zostaniesz przekierowana do formularza Google. Wypełnij go, wyślij, a potem wybierz dogodny termin spotkania.

3⃣ W czasie spotkania porozmawiamy – trochę po polsku, trochę po angielsku – o Twojej sytuacji i sprawdzimy, czy Przyjemne z Pożytecznym to dla Ciebie dobra inwestycja w tym momencie.

4⃣ Jeśli obie uznamy że tak, to możesz dołączyć do kursu i cieszyć się każdym kolejnym krokiem w stronę pięknego, dorodnego angielskiego w pracy!

3 miesiące. Okrągły kwartał. To dużo i mało. Co chcesz zrobić z tym czasem?

Możesz nie robisz nic i nic się nie stanie. Słońce nadal będzie wschodziło na wschodzie i zachodziło na zachodzie.

A Ty będziesz wciąż dreptać w miejscu. Nadal będziesz unikała angielskiego jak ognia i będziesz coraz bardziej wstydziła się odzywać przy innych. Koło nosa będą przechodziły Ci najfajniejsze fuchy i awanse.

Jest jeszcze druga opcja…

Możesz poświęcić ten czas na oswojenie angielskiego. Możesz się rozgadać i odzyskać pewność siebie.

Możesz znaleźć lepszą pracę, lepiej zarabiać, pracować w fajniejszej firmie. Możesz poczuć, że bliżej Ci do lekkości życia, do której dążysz. O lepszej samoocenie nie wspomnę.

Jeśli zaniedbałaś angielski, to niestety nie da się go wyszlifować na błysk w miesiąc.

Musisz dać sobie czas i odkurzyć swoje skille krok po kroku. Nie ma na to sekretnej metody (a szkoda!) Potrzebne jest Twoje zaangażowanie.

Właśnie dlatego możesz zapisać się na Przyjemne z Pożytecznym na minimum 3 miesiące. Po tym czasie zauważysz pierwsze efekty pracy – o ile jesteś gotowa faktycznie zaangażować się w ten kurs na 100%. Nie uznaję tutaj żadnego pitu-pitu. To nie jest lajtowy kursik. Nauka ze mną jest dość intensywna, dlatego pracuję wyłącznie z osobami zmotywowanymi, które rozumieją, że szlifowanie angielskiego to zadanie na każdy dzień – a nie tylko na 60 minut tygodniowo na spotkania na Zoom. Żeby Ci pomóc, daję z siebie 100%. Ale Ty musisz dać swoje 100%.

Po upływie 3 miesięcy możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować kurs i przedłużyć go o kolejny kwartał, czy to, czego się nauczyłaś, Ci wystarczy.

Jesteś gotowa na to, żeby wziąć swój angielski w obroty?

Podsumujmy. Dołączając do Przyjemnego z Pożytecznym dostajesz ode mnie:

👌 Dostęp do moich autorskich materiałów, które tworzę w oparciu o materiały autentyczne i moje własne korpo-doświadczenia. Będą TED-y i artykuły, ale będą też materiały nastawione na praktyczną gramatykę i codzienne biznesowe słownictwo; to gwarancja dawki inspiracji (przyjemne) i praktycznego języka (pożyteczne).

👌 Pakiet 10 lekcji na Zoom – tam skupiamy się na mówieniu, powtórkach i feedbacku. Oprócz tematów do rozmowy zapewniam ćwiczenia, gry i wsparcie językowe. Przed spotkaniem dobrze wiesz, o czym będziemy rozmawiać, więc możesz się przygotować i ewentualny stres przed mówieniem zredukujesz do minimum.

👌 Cotygodniowe praktyczne zadanie pisemne i ustne, które sprawdzam i do którego daję Ci spersonalizowany feedback. Wszystko będziesz miała w jednym miejscu na Google Drive, w Twoim własnym, dedykowanym folderze.

👌 Po każdej lekcji udostępniam zbiorcze notatki z podsumowaniem najważniejszych zagadnień/pomyłek, na które warto zwrócić uwagę. Dzięki temu stopniowo pozbywasz się starych błędów językowych.

No dobra, a ile to kosztuje?

Dobrze, że pytasz, bo tutaj mam dla Ciebie miłą niespodziankę 😎

Trzy miesiące na tym kursie pod moim patronatem kosztują jedynie 1000 PLN.

Czyli w przeliczeniu jakieś 300 PLN miesięcznie. Czy to dużo? Zależy… Za trzy stówy możesz zrobić sobie hybrydę na paznokciach i obciąć włosy (choć tu nie wiem czy zmieścisz się w budżecie). Możliwe, że wystarczy Ci jeszcze na kawę na mieście. Efekt „wow” utrzyma się max. 2 tygodnie. Tutaj masz aż KWARTAŁ na kursie w którym jest wszystko, czego potrzebujesz, żeby rozhulać angielski.

To nie tylko same lekcje. To też dostęp do materiałów, dodatkowe zadania, moja wiedza językowa, moje doświadczenie z korpo, mój feedback i doborowe towarzystwo grupy (a musisz wiedzieć, że mam szczęście do SUPER Klientek!)

Przyjemne z Pożytecznym to najlepsze, co możesz zrobić dla siebie i swojego rozwoju zawodowego. Z moim wsparciem jesteś w stanie rozhulać angielski potrzebny w pracy i sprawić, że przestanie być on dla Ciebie kulą u nogi, a stanie się najlepszym asem w rękawie. 

Trzy miesiące regularnego zaangażowania to minimum, które pozwoli Ci zauważyć pierwsze efekty. Po upływie tego czasu możesz kontynuować kurs przez kolejne 3 miesiące na dotychczasowych warunkach.

To jak? Bierzemy Twój angielski w obroty?

Masz pytania? Ja mam odpowiedzi 😎

Na jakim poziomie jest ten kurs?

Przyjemne z Pożytecznym dedykuję osobom, które są na poziomie +/- B2. Czyli coś w stylu „dużo rozumiem, ale chcę więcej i lepiej mówić”.

Nie martw się, jeśli nie wiesz, czy Twój obecny angielski wystarczy. Pomogę Ci to ustalić na bezpłatnym, 30-minutowym spotkaniu, na którym porozmawiamy też o Twojej sytuacji. Doradzę Ci, bo nie chcę, żeby to była dla Ciebie chybiona inwestycja. Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na rozmowę już dziś.

Mam barierę językową, czy ten kurs jest dla mnie?

Tak! Zdecydowanie. Dzięki temu, że dostajesz materiały do opracowania PRZED spotkaniem, przychodzisz przygotowana i zmniejsza się stres. Na spotkaniu będziesz pracować w kameralnej, 4-osobowej grupie, więc będziesz miała masę okazji do mówienia w komfortowych warunkach. Oczywiście z moją pomocą.

Takie podejście (i budująca atmosfera w grupie!) naprawdę czynią cuda i pomogą Ci przełamać barierę językową o wiele szybciej. I – jeśli mogę coś podpowiedzieć – w przypadku bariery językowej kurs grupowy sprawdzi się o wiele lepiej niż indywidualny.

Byłam już na różnych kursach i niewiele mi to dało. Czym ten kurs różni się od innych?

O, to grubszy temat proszę ja Ciebie 😉 Trochę się rozgadam.

👉 Po pierwsze – w tym kursie kładziemy nacisk na tzw. produkcję językową – czyli mówienie i pisanie. To gwarancja sukcesów i zwiększonej pewności siebie, bo nie ma skutecznej nauki języka bez UŻYWANIA języka. Samo czytanie i oglądanie nie wystarczą. Musisz czytać i oglądać aktywnie – z tym Ci pomogę w ramach zadań między naszymi spotkaniami. Poza tym musisz gadać i pisać. Dlatego na spotkaniach na Zoom będziesz przede wszystkim gadać, a po spotkaniach będziesz pisać.

👉 Po drugie – idziemy na jakość, nie na ilość. Integralną częścią kursu są powtórki, więc zamiast robić w tydzień listę 50 słów od Sasa do lasa, zrobimy ich mniej, ale za to skuteczniej. Żebyś ich potem używała.

👉 Po trzecie – materiały do pracy własnej dostajesz PRZED zajęciami, więc możesz się spokojnie przygotować i ewentualnie zastanowić, jakie słownictwo Ci się przyda. Tym sposobem masz jeszcze więcej jakościowego, ukierunkowanego kontaktu z angielskim. Te zadania to nie będzie tylko „przeczytaj artykuł i wypisz słówka”. Będzie sto razy ciekawiej i efektywniej.

👉 Po czwarte – w przeciwieństwie do klasycznych kursów konwersacyjnych, ten nie skupia się tylko na monologach. Przygotuję gry i zabawy, w których będziesz ćwiczyć interakcje z innymi – a nie tylko prezentowanie swojej opinii na ciekawe (ale jednak abstrakcyjne) tematy. 

👉 Po piąte – tutaj skupiamy się na tematach okołobiznesowych. To nie jest kurs ogólnego angielskiego. Jeśli pracujesz w korpo to idę o zakład, że słownictwo, które poznasz na tym kursie, przyda Ci się w pracy praktycznie od razu.

Warunki, jakie stworzyłam w Przyjemnym z Pożytecznym pomogą Ci osiągnąć cel – czyli podciągnąć się z angielskiego w mowie i w piśmie, rozbudować słownictwo, wyeliminować najczęstsze błędy. Ale nic się nie dzieje bez Twojego zaangażowania. „Sam osiada tylko kurz” – tak mówi moja mama. I ma świętą rację 🙂

Te spotkania na żywo to takie lekcje angielskiego po prostu, tak?

I tak, i nie.

Tak, bo na nich rozmawiacie po angielsku (w parach i małych grupach), a ja na bieżąco robię notatki i służę pomocą. To Twój moment na pracę nad płynnością mówienia.

Nie, bo nie pracujemy z podręcznikiem. Ja organizuję Ci przestrzeń do mówienia i poszerzania słownictwa, a ty korzystasz na całego i mówisz jak najwięcej. Nie tracimy czasu na wspólne oglądanie nagrań albo czytanie długich artykułów.

Czy tematy spotkań oscylują wokół konkretnej branży?

Nie. Przyjemne z Pożytecznym to uniwersalny kurs Business English. Nie skupiamy się tam na konkretnej branży. Przykładowe tematy, jakie poruszyłyśmy do tej pory to: Should salaries be transparent? , A 4-day work week, A more balanced worklife, Upskilling and reskilling, Careers are journeys. Zależy mi na tym, żeby każdy miał coś do powiedzenia.

Kiedy startuje ten kurs i ile trwa?

Zapisz się na listę zainteresowanych TUTAJ, żeby dostać informację, kiedy będzie powstawała nowa grupa. Po zakończeniu jednego 3-miesięcznego cyklu możesz przedłużyć swój udział w kursie o kolejne 3 miesiące na tych samych warunkach. Oczywiście tematy będą nowe 🙂

W jakich terminach są spotkania na żywo?

W tej chwili są trzy grupy: w poniedziałek o 8:00, w czwartek o 16:30 i w czwartek o 18:00. Nowych grup będzie coraz więcej – zapisz się na listę zainteresowanych, żeby dowiedzieć się jako pierwsza, kiedy ruszy nabór.

Co jeśli nie będę mogła przyjść na wszystkie zajęcia?

Nadal masz dostęp do wszystkich materiałów, które dla Ciebie przygotowuję. Nadal masz prace domowe, do których dam Ci feedback. Możesz spokojnie nadrobić zaległości we własnym zakresie. Niewykorzystane spotkania nie przechodzą na kolejny cykl kursu.

Czy mogę zapłacić w ratach?

Tak, płatność można podzielić na dwie raty 0%. Jeśli zdecydujesz się na udział w kursie, opowiem Ci o wszystkich szczegółach.

Czy wystawiasz faktury?

No pewnie! Jeśli po naszym spotkaniu zapoznawczym zdecydujesz się na zakup kursu, to poproszę Cię o przesłanie potrzebnych danych, wystawię Ci fakturę et voila 🙂

Masz inne pytania? Pojawiły się wątpliwości?

Napisz do mnie na alicja@angielskifurtka.pl. Chętnie (p)odpowiem co i jak.

Nie masz pytań? Umów się na bezpłatne, niezobowiązujące spotkanie zapoznawcze i… mam nadzieję, że do zobaczenia na pokładzie!

Bądźmy w kontakcie. Znajdziesz mnie:

na Facebooku TUTAJ

i na Instagramie TUTAJ.

Pobierz też moje bezpłatne szkolenie o pisaniu dobrych maili „po biznesowemu”. Zapraszam TĘDY (klik).

Copyright © 2022 FURTKA Alicja Kluczkowska